KONST / Litografier / Färglitografi 13005069
nr 1300 5069
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/200. Motivet: 50x57 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 januari 2020
kl 20:41:19
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd